Експозиція "Українська містерія" в Мистецькій залі

Шановні студенти, колеги, гості. Запрошуємо відвідати виставку живопису Олексія Потапенка "Українська містерія".

Митець-філософ, митець-мандрівник, митець-мрійник...

Він створює Всесвіт, у якому відчуваєш свою унікальність.

Народився Олексій Потапенко в 1939 році на Слобожанщині, але уже багато років живе і працює в Чернігові. Навчався у Московському заочному народному університеті мистецтв. Роботи художника зберігаються у фондах Чернігівського художнього музею, в приватних колекціях України і світу. Член Спілки художників України, багаторазовий учасник Всеукраїнських художніх виставок.

Із 1991 року художник звертається у своїй творчості до народних традицій, занурюється в етнографію українців, їх буття, звичаї, обряди і у притаманному йому художньому стилі, реконструює українську минувшину.

"...Сім'я, дім, земля - це найважливіше для існування України...", - говорить сам автор.

З експозицією можна ознайомитися з 30 січня по 1 березня 2019 року в Мистецькій залі (63 ауд.) Інституту філології за адресою: бульвар Т. Шевченка 14.

Центр фольклору та етнографії
Фото: Валерій Попов