Радіодиктант національної єдності у Шевченковому університеті

У День української писемності та мови, який відзначають 9 листопада, в університеті писали XVIII Радіодиктант національної єдності. Для цього в головному корпусі відвели 3 аудиторії, але центральною локацією стала аудиторія імені Михайла Максимовича. Звісно, філологи поміж парами знайшли час, аби долучитися до події, принагідно перевіривши себе. Писали разом із ректором Леонідом Губерським, проректором Володимиром Бугровим і гостями: Тарасом Компаніченком, В’ячеславом Кириленком, сестрами Тельнюк і багатьма іншими. А разом з Університетом писала вся Україна. Пряма трансляція «Українського радіо» переказувала вітання з Луцька, Краматорська, Харкова, Чернігова… Українці в усьому світі затамували подих над папером.

Традиційно текст готував мовознавець Олександр Авраменко. Напередодні «Українське радіо» організувало прес-конференцію за участі директора Центру комунікацій КНУ Олени Добржанської. Олена Леонідівна запевнила, що місця вистачить усім охочим. Так і було. Багато з лекторів Університету позаздрили б такій тиші, яка панувала, доки з колонок лунали речення диктанту. А по завершенню аркуші зібрали для надсилання на перевірку. Переможців буде небагато, але кожен отримає винагороду. Прослухати диктант. Якщо хтось не встиг, можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=eewrR-0Z-vM
Надіслати рукописні тексти диктанту можна упродовж 9-10 листопада на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ - 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант». Або ж сфотографований чи відсканований аркуш на електронну скриньку rd@nrcu.gov.ua до 12:00 10 листопада.
Гарних результатів філологам!

Текст: Юлія Кузьменко