Тиждень тюркських мов триває: день четвертий

8 листопада у рамках Тижня тюркських мов відбувся дуже тремтливий і знаковий захід.

Кафедра тюркології нагородила цінними подарунками та грамотами переможців та учасників Мовно-літературних конкурсів серед учнів 10-11 класів  та студентів ЗВО з нагоди 15-річчя Турецького центру інформації та досліджень на тему «Культурна Мозаїка Туреччини» та твору-есе «Про захід, який би ви хотіли провести в Турецькому центрі інформації та досліджень».

У конкурсі творів «Культурна мозаїка Туреччини» 1-е місце виборов Гриценко Ігор, 2-е місце виборола Прокопенко Анастасія, а 3-є місце виборола Нехаєва Юлія.

У конкурсі творів «Пропозиція заходів ТЦІД» 1-е місце виборола Титаренко Дарія, 2-е місце Никитченко Ангеліна, а 3-є місце Алієв Рефат.

Усі учасники конкурсів продемонстрували непересічні знання історії та культури Туреччини, показали свою увагу до цієї країни, а також, свій талант і креативний підхід до написання творів та есе.

Також у цей день студенти 4-го курсу турецької групи кафедри тюркології підготували презентацію під назвою «Жінки, які змінили Туреччину». Щоб показати ті неймовірно сильні і прекрасні постаті, які зазвичай ховаються за спинами успішних чоловіків або, так би мовити, «за кадром», наші талановиті студентки вдалися до креативного перевтілення у видатних туркень, зняли і знялися у короткометражному фільмі про їхні особистості.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам конкурсів!

Висловлюємо подяку студентам 4-го курсу турецької групи за шедевральне і неймовірно тремтливе дійство і відео!

Автор – Пишньоха О.А.