Зустріч із художницею Ольгою Гайдамакою

Упродовж жовтня стіни Мистецької зали прикрашали картини художниці Ольги Гайдамаки. Пані Ольга народилася у 1990 році у Києві. Навчалася у Київському національному університеті технологій та дизайну. Джерелом натхнення для художниці є українська традиційна культура. Красу та розмаїття народного строю авторка творчо переосмислила у серії експонованих картин «Духовні скарби».

30 жовтня відбулася зустріч із мисткинею. Ольга Гайдамака розповіла про образи і кольористику своїх творів студентам-фольклористам. Під час творчої розмови художниця зізналася, що відкрита до ідей, тож радо ілюструє цікаві проекти. Читає Гаррі Поттера. Її надихає дитинство, народні свята. Щодня малює по пів години. Пише на поґрунтованих полотнах, робить багато ескізів. Прагне гармонійності. Любить контрасти. "Полотна заповнюються самі під час написання картин", - каже Ольга Гайдамака. Відкрита і щира мисткиня насамкінець подякувала Центру фольклору та кафедрі фольклористики за виставку у стінах Інституту філології Шевченкового університету.