Візит делегації з Хорватії

25 жовтня до Інституту філології КНУ завітали члени Міжурядової українсько-хорватської комісії на чолі з заступником міністра закордонних справ Республіки Хорватія Здравкою Бушич.

У складі делегації заступник міністра освіти Республіки Хорватія Івана Франіч, радник міністра освіти Івана Факац та тимчасова повірена у справах Хорватії в Україні Кармен Флоршиц.

Гості зустрілися з директором Інституту філології проф. Семенюком Г. Ф., завідувачем кафедри слов’янської філології проф. Паламарчук О. Л., познайомилися з викладачами та студентами-хорватистами кафедри.

Цінним подарунком від Міністерства науки та освіти Республіки Хорватія для київських хорватистів стали нові авторитетні видання – «Історія хорватської мови» у 4-х томах, «Словник хорватської літературної мови», «Правопис хорватської мови», граматики, підручники та інша література.

В рамках візиту відбулося підписання Угоди про створення Хорватського центру в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Угоду підписали ректор Університету академік Леонід Губерський та заступник міністра науки і освіти Республіки Хорватія Івана Франич.

У церемонії підписання Угоди взяли участь заступник міністра закордонних справ Республіки Хорватія Здравка Бушич та члени хорватської делегації.