Лекція лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка Ярослави Мельник

Продовжуємо розповідати про святкування сторіччя українознавчих кафедр в КНУ. У рамках відзначення ювілею 24 жовтня лауреат Міжнародної премії імені Івана Франка Ярослава Мельник прочитала лекцію про Івана Франка. На лекції були присутні онук Каменяра - Роланд Франко, фундатор Міжнародний Фонд Івана Франка, Ігор Курус, директор Фонду, проректор Володимир Бугров, викладачі кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості. Під час лекції пані Ярослава поділилася маловідомими деталями біографії Івана Яковича, які вона виклала у своїй праці "…І остання часть дороги. Іван Франко в 1908–1916 роках". Виступаючи лауреат зауважила, що досі невирішеним залишаються питання наукового опрацювання біографії Івана Франка та видання повного академічного зібрання його творів.