У Центрі кримськотатарської мови і літератури ІФ провели літературну годину, присвячену життю і творчості Ешрефа Шем'ї-Заде

10 жовтня 2018 року в Центрі кримськотатарської мови і літератури декламували вірші, переглядали презентації, ділилися філософськими роздумами. А ще пригощали кавою та солодощами. Саме у такій невимушеній теплій атмосфері пройшла літературна година, присвячена життю і творчості Ешрефа Шем'ї-Заде у рамках студентського проекту "Edebiyat Alemi". Викладачі та студенти активно та творчо підійшли до підготовки презентацій та художнього читання поезій, а студентка III курсу Лілія Романовська навіть виступила з власними перекладами філософських віршів талановитого письменника. На завершення пролунав запис пісні «Рустемім», автором якого є Ешреф Шем'ї-Заде, у виконанні відомої кримськотатарської співачки Уріє Керменчіклі.

За матеріалами Центру кримськотатарської мови і літератури ІФ
Фото: Валерій Попов