Радіоефір 12.07

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо Вас, члени філологічної родини, мешканці мовного царства!

За вікном – 7 грудня – перша зимова п’ятниця. Запевняємо: радіо ІФ повідомляє лише перевірені факти: сьогодні дійсно п’ятниця, і вона по-справжньому зимова! Нарешті можна кинути сніжкою у товариша, або ж покататися на суцільній вуличній ковзанці, і нарешті куртка з хутром на фоні снігових пейзажів виглядає природно! Все на свої місця розставила погода. Залишилося лише купити новорічні подарунки та скласти заліки. Більше терпіння, креативу, і все буде добре.

А зараз прослухайте анонс подій:
- Сьогодні о 18 годині в Актовій залі головного корпусу університету відбудеться конкурс «Містер ІФ-2012». Прийдіть і віддайте свій голос за найдостойнішого хлопця в нашому інституті!
- 12 грудня о 13 годині в 63 ауд. Жовтого корпусу відбудеться круглий стіл, присвячений 84-річчю з дня народження киргизького радянського прозаїка, гуманіста, політичного та культурного діяча, представника генерації «шістдесятників» Чингіз Айтматова. Всі бажаючі запрошуються на захід.
- 13 грудня, в наступний четвер, о 17 годині в холі Жовтого корпусу розпочнуться Андріївські вечорниці! Не прогавте нагоди поворожити, досхочу натанцюватися й завести нові знайомства на одному з найкращих свят зими!

І на завершення ефіру – цікаве та корисне для вашого мозку!

7 грудня 1900 року народилася українська художниця, майстер народного декоративного живопису – Катерина Білокур. На своїх полотнах митець зображувала переважно квіти. Але вона є також автором дивовижних пейзажів і портретів. Аквареллю й олівцем працювала мало. Художницю більше приваблювали олійні фарби. Шановні слухачі! На фоні перших зимових холодів, майбутньої сесії та факту швидкоплинності часу не впадайте у відчай! Більше позитиву – розмалюйте своє життя яскравими фарбами. Усміхайтеся, відкривайте для себе щось нове, закохуйтеся і вірте в Діда Мороза, бо дива роблять палітру нашого життя насиченішою.

Тримайтеся: все буде добре!

З вами було радіо ІФ та його ведуча – Тетяна Шаправська.