Свято Французького центру

26 вересня оновлений Французький центр Інституту філології відзначив свій п’ятий День народження. Святкування відбулося у затишних стінах Жовтого корпусу, де гостей об’єднала любов до французької мови та культури. Активну участь у підготовці та проведенні свята взяли доценти кафедри романської філології Бурмістенко Т.В., Гейко Т.М., лектор посольства Франції в Україні Емелі Войтенко та студенти-сходознавці третього курсу, що вивчають арабську мову. Захід об’єднав майже 50 учасників - студентів різних освітніх програм із вивчення західноєвропейських та східних мов Інституту філології.

Розпочалося свято у невимушеній атмосфері за гарячою кавою та смачним печивом. Під час кавування студенти та гості свята грали в цікаві настільні ігри, спілкуючися виключно французькою. У програмі також були театральні імпровізації, різноманітні інтерактиви на знання мови та культури. У рамках святкування відбулося нагородження переможців конкурсу неологізмів, якими стали Катерина Шарапа, Аліна Бабіч, Тетяна Боровська. Заохочувальні призи також отримали Соломія Король, Олександра Шарапа, Анастасія Запацька, Олександра Лісогор. Завершився захід на вельми позитивній ноті – караоке! Тож Французький центр відсвяткував свій ювілей весело, музично і головне по-французьки.