Квест для першокурсників

Студентський парламент вирішив трохи розважити втомлених під кінець тижня студентів, а разом із тим познайомити їх із корпусом та історією Інституту філології. 27 вересня відбувся квест для першокурсників.

Ця вдала ідея виникла в студентів з культвідділу СПІФ на чолі з Анною Бакумою – трохи поблукати коридорами Жовтого корпусу. Охочих об’єднали в 6 команд. Поки вони збиралися в холі, могли взяти участь в інтерактивах: тест «Який ти студент?» і міні-завдання за передбачення. Виявляється, хтось на перший день після канікул уже прочитав увесь підручник із нового предмету. А хтось на лекціях тихцем пише сценарії до Дня філолога.

Як зібрались у команди – пішли локаціями. Навпроти читальні учасники мали показати, як добре знають традиції країн, мови яких вивчають в Інституті. Біля погруддя Шевченка в них прийняли іспит (адже відомо: до першої сесії ти не студент!). На головних сходах трохи просторіше, тож пограли в крокодила. Біля кабінету студпарламенту перевіряли, чи зможуть майбутні філологи швидко перекласти українською найпростіші слова з різних мов? А ще читали українські вірші з… акцентом цих мов! У їдальні – «Вірю – не вірю». Гравці мали знати головне про історію Інституту. Звісно ж, призами нагородили лише найкращі команди, але час весело провели всі.

Текст та фото: Юлія Кузьменко