Філологічна освіта відкриває можливості

Випускник Інституту філології Володимир Мукан у команді організаторів найбільшого технічного фестивалю України OldCarLand. Він вже декілька років поспіль є прес-секретарем фестивалю. Ще за років студентства розпочав журналістську кар'єру. Був редактором інститутського журналу, писав водночас й для всеукаїнських газет. Згодом увійшов у штат "Газета по-українськи", журнал "Країна". Захистив дисертацію з літератури. Працював у прес-центрі Інституту філології. Нині працює журналістом в українськомовних виданнях і керує відділом "Гроші. Авто. Освіта" у "Газета по-українськи".

Володимир Мукан є прикладом того, як філологічна освіта відкриває можливості у журналістській, менеджерській сферах. А, за бажання, відчинить не одні двері інших галузь. Тож, пишайтеся, що ви є філологами, або ж у майбутньому ними станете!

Охочих поглянути на реалізацію філолога наяву запрошуємо на найбільший технічний фестиваль України OldCarLand. Він триватиме – 28-30 вересня на території ВДНГ, протягом яких Володмир Мукан забезпечуватиме інформаційний простір для представників масмедіа.