Найталановитіші школярі в Інституті філології

"Сьогодні незалежній Україні потрібна талановита молодь, яка незабаром може поновити лави вітчизняної науки, примножити її здобутки, швидко перетворити Україну на високорозвинену процвітаючу країну, котра посяде гідне місце у сучасному цивілізованому світі" - ці слова Бориса Патона є девізом Київської Малої академії наук учнівської молоді, навколо якої згуртовуються найталановитіші абітурієнти. 18 вересня у стінах Інституту філології, де вивчається більше 30 мов, серед яких визначальну роль відводять українській, відбулося засідання відділення української філології та мистецтвознавства Київської Малої академії наук. Завідувач відділення Ірина Іваненко та керівники секцій запрошували на навчання до академії талановитих школярів. Разом із учнями члени відділення розпочали новий навчальний рік настановчими розмовами про роботу наукових відділень та специфіку наукових досліджень. Учні познайомилися із керівниками секцій, поспілкувалися із науковцями та визначили вектор своїх майбутніх досліджень.

Зауважимо, що призери III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України мають право на нарахування додаткових балів при вступі до ЗВО. Тож, шановні абітурієнти, долучайтеся до лав манівців, досягайте визначних успіхів у вивченні профільних дисциплін, зокрема української, і у майбутньому приєднуйтеся до найкращих - обирайте Інститут філології.