Індонезійська делегація в КНУ

11 вересня до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітала делегація із Національного університету м.Джакарти, а також професори із Університету Північної Суматри та Університету "Паджаджаран" м. Бандунг. Разом із науковцями прибув й Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді. Від імені ректора університету Леоніда Губерського вельмишановних гостей привітав проректор Петро Бех, а від імені дирекції Інституту філології - заступник директора Наталія Любарець. Нагадаємо, що Центр індонезійської мови та літератури в Інституті філології Шевченкового університету був відкритий у 2015 році, а одночасно із цим було оголошено набір на освітню програму із вивчення індонезійської філології. Щороку освітня програма із вивчення такої екзотичної мови, як індонезійська, набуває неабиякої популярності. Завядки активній діяльності Центру на чолі із Прабово Хімаван щороку зміцнюється дружба між обома країнами, а студенти Інституту мають можливість удосконалювати свої уміння та навички на практиці, спілкуючись зі східними гостями.

Фото- Тетяна Василик, Валерій Попов