Всесвітній день надання першої медичної допомоги в ІФ

7 вересня, напередодні Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, який щорічно проводять у другу суботу вересня, фахівці навчально-тренувального відділу Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва організували в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка майстер-класи з надання домедичної та першої медичної допомоги при різноманітних станах, що загрожують життю та здоров’ю людини. Були розглянуті алгоритми надання допомоги при раптовій втраті свідомості, при травмуванні під час ДТП, демонструвалися також і прийоми проведення серцево-легеневої реанімації. Усі майстер-класи проводилися з використанням спеціальних манекенів та муляжів. Знання та вміння, отримані учасниками під час проведення майстер-класів, допоможуть у разі виникнення надзвичайної ситуації врятувати життя та зберегти здоров'я постраждалій людині до прибуття служб швидкого реагування.