Зустріч із індонезійською делегацією

6 вересня в Інститут філології завітала делегація депутатів із Народного Консультативного Конгресу Республіки Індонезія. Від імені керівництва Інституту гостей привітала заступник директора з навчально-методичної роботи та міжнародних зв’язків Наталія Любарець. Вітальні слова виголосив на зустрічі і директор Центру індонезійської мови та літератури Прабово Хімаван, зауваживши про тісну співпрацю і дружні відносини між Україною та Індонезією. Представники Конгресу провели цікаву бесіду зі студентами, які вивчають індонезійську. Після цього іноземні гості відвідали Центр індонезійської мови та літератури, де висловили вдячність працівникам центру, викладачам та студентам за розбудову наукових студій з індонезійської в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Текст: Маргарита Бучкова
Фото: Валерій Попов