Ласкаво просимо до храму філології!

Саме такими словами вітали новоспечених студентів в останній день літа, на зібраннях в Інституті філології після урочистої посвяті. Цьогоріч до філологічної родини приєдналося 900 першокурсників. Нагадаємо, що філологія порівняно з 2010 роком набирає обертів як перспективна галузь. Тоді провідними вважалися природничі науки, зараз у трійці лідерів і ми, філологи.

На урочистому врученні заліковок в Актовому залі Інституту заступник директора Надія Янкова сказала, що на кожного студента чекає непроста, але щаслива дорога: «Запам’ятаймо цю мить, і нехай поруч із вами завжди будуть татова мудрість і материна молитва». Професори Інституту хвилювалися, здається, не менше за вступників, адже тепер їхнє завдання – закохати у Слово, розкрити його глибину. Юні філологи вивчатимуть тексти, яким понад 1000 років, перед ними постане жива людина давніх часів та її мовна картина світу.

Побажаймо першокурсникам успіху. Нехай вони візьмуть з Університету стільки, скільки зможуть, і ніколи не пошкодують про обраний шлях!

Юлія Кузьменко