Радіоефір 11.30

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні філологи, заручники художнього слова!

Сьогодні (важко повірити) – 30 ЛИСТОПАДА – останній день осені. Час ніби ввімкнув турборежим: не встигли ми отямитися від вересневих труднощів входження у навчальний ритм, а вже на порозі улюблена всіма нами зимова сесія! Модульні модульними, заліки заліками, але не забувайте, шановні, що рівно через 31 день ми святкуватимемо Новий рік! Готуйте гаманці, фантазію та спритність, аби ваші новорічні подарунки нікого не залишили байдужими…

А зараз прослухайте анонс подій:

З 03.12 по 10.12 проходитиме Тиждень Допомоги Дітям. Будьмо не байдужими, допоможімо діткам разом, зібравши продукцію, яка необхідна дитячому будинку "Берізка". За додатковою інформацією звертайтеся до представників соціального відділу студпарламенту ІФ.

Наступний тиждень присвячений боротьбі зі СНІДом! Будьмо активними:

У понеділок, 3 грудня, біля входу в інститут збиратимуться гроші для будинку малятка, в якому живуть дітки, народжені від ВІЛ інфікованих батьків. Не залишаймося байдужими.

У суботу приходьте на концерт присвячений боротьбі зі СНІДом, що відбудеться у "Планеті" о 18.00 (вхід – 20 грн).

Театр «Маскам Рад» спільно з Інститутом філології представляє вашій увазі виставу Михая Себастьяна «Безіменна зірка». Всі бажаючи відвідати театральну постановку запрошуються 6 грудня о 14.30 в Актову залу Інституту філології. Вхід вільний.

7 грудня о 18 годині в Актовій залі головного корпусу університету відбудеться конкурс «Містер ІФ-2012». Вхідні квитки ви можете придбати в профкомі.

Увага! Маєте ще тиждень часу, аби підготуватися до одного з найвеселіших свят зими – Андрія. Починайте прасувати вишиванки, готувати інвентар для ворожіння й шукайте хлопців для хороводів. Адже 13 грудня о 17 годині в холі Жовтого корпусу розпочнуться Андріївські вечорниці!

І насамкінець так хочеться порадувати всіх слухачів цікавеньким. Тим паче, що 30-те листопада таки може похизуватися видатними подіями. Наприклад, саме в цей день народилися американський письменник, гуморист Марк Твен і публіцист, сатирик, ірландсько-англійський письменник Джонатан Свіфт. Ми не будемо розповідати вам біографію творців пригодницької літератури, розкривати лейтмотиви їхніх творів… Просто бажаємо вам, шановні філологи, бути Гуліверами своїх думок, величними та непереможними. Навчайтеся попри складнощі, тримайтеся попри бажання все полишити, адже як говорив герой книги «Пригоди Тома Сойєра»: «Усяка річ, що дісталася нам ціною благородної чесної праці, здається нам солодшою та милішою…»
Все буде добре! Ми дізнавалися!

З вами було радіо ІФ та його ведуча – Тетяна Шаправська.