Виставка "Все буде Фольк!"

Запрошуємо вас відвідати виставку художниці Надії Онищенко «Все буде Фольк!». Поринувши в дивовижний світ її мистецтва, ви неодмінно покращите свій настрій!

Мисткиня народилася у 1984 році в Києві. Навчалася у Національній академії мистецтв України, після закінчення якої отримала диплом майстра графічних мистецтв. Із 1999 року художниця бере активну участь у всеукраїнських і закордонних фестивалях, пленерах, виставках. За плечима Надії Онищенко вже понад 100 персональних виставок. Улюблена техніка майстрині – лінорит (ліногравюра) – походить від деревориту (ксилографії). Це – опукла гравюра, створювана вирізуванням малюнка на поверхні художнього лінолеуму. Захоплюється пані Надія багатьма видами народного мистецтва: вишивкою, скульптурою, керамікою, наївним малярством, розписом на склі. Про власну творчість мисткиня говорить так: «А по суті, що бачу і відчуваю, те і «співаю». Художницею стала, ще не знаючи того сама, бо родина творча і все навколо спонукало. Живу на горі. Сад – моя майстерня. Щастя – джерело. Нехай усім буде Фольк!»

Виставка триватиме до 1 жовтня 2018 року в Мистецькій залі Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (63 аудиторія) за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14.

Організатори: Центр фольклору та етнографії, кафедра фольклористики Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка