Відкриття інтерактивного кабінету для вивчення мов

9 липня за сприяння Посольства Республіки Болгарії в Україні при кафедрі слов'янської філології та Центрі болгарської мови, літератури, історії та культури в Інституті філології відбулося відкриття інтерактивного кабінету для вивчення мов, оснащеного за кошти болгарської програми "Допомога для розвитку".

«Кожен філологічний осередок прагне мати сучасне обладнання для інтенсивного вивчення мов. Завдяки співпраці КНУ із посольствами різних країн в Інституті філології є 6 лабораторій з сучасним обладнанням. Завдяки підтримці Посла Болгарії в Україні Красіміра Мінчева цього дня з’явився ще один інтерактивний кабінет із для інтенсивного вивчення мов та синхронного перекладу. Ми дякуємо Посольству та пану Послові зокрема за такий подарунок, постійну підтримку болгарських студій у Київському університеті та дружні відносини між обома слов’янськими країнами», – висловився на урочистому відкритті проректор із міжнародних зв’язків Петро Бех.

«В Україні в освітніх установах вже відкрито 10 таких кабінетів за підтримки Посольства Республіки Болгарії в Україні. Із приємністю відкриваємо сьогодні 11-й центр із вивчення іноземних мов у Шевченковому університеті. Інтерактивний осередок в Інституті філології, де вивчається більше 30 мов у тому числі й болгарська, дасть можливість із легкістю опановувати будь-яку мову світу, зокрема й болгарську», – зауважив Посол Республіки Болгарії в Україні Красімір Мінчев.

Зі словами подяки на відкритті інтерактивного класу виступили директор Центру болгарської мови, літератури, історії та культури Олена Чмир, завідувач кафедри слов'янської філології Олена Паламарчук та заступник директора з наукової роботи Ганна Черненко. Виступаючи Ганна Анатоліївна зауважила, що 1000 років тому ми отримали від болгар алфавіт, а сьогодні – можливість інтерактивно студіювати мови світу.

Насамкінець урочистого відкриття студенти-болгаристи із Оленою Чмир провели відкрите інтерактивне заняття у новоствореному кабінеті.

Категорії: