Стипендії на навчання для бакалаврів та магістрів

Шановні абітурієнти!

Якщо ви бажаєте обрати бакалаврську або магістерську освітні програми, пов’язані з новогрецькою філологією (спеціальність 035.08 Філологія (класичні мови та літератури (переклад включно), зверніть увагу на те, що цього року благодійна організація «Фонд Бумбураса», заснована грецьким підприємцем Панделісом Бумбурасом, має намір підтримати грецькі студії в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і готова виділити на вступну кампанію 2018 р. певну кількість стипендій для оплати навчання студентів за контрактом на бакалаврській та магістерській програмах.

Програми зорієнтовані на підготовку філологів, що володітимуть новогрецькою та англійською мовами в межах рівня В2 (бакалаври) та С1-С2 (магістри), перекладачів з двох іноземних мов, спеціалістів з міжкультурної комунікації зі знаннями в галузі грецькомовної та англійськомовної лінгвокультур.

Випускники зможуть займатися перекладацькою діяльністю, працювати в науковій, освітній, літературно-видавничій та низці інших галузей.

Основними роботодавцями наших випускників є: перекладацькі бюро, туристичні компанії, PR-агенції, ЗМІ, заклади середньої та вищої освіти; Посольство Грецької Республіки в Україні, приватні компанії з грецьким капіталом, різноманітні фонди, фундації гуманітарного спрямування, мистецькі та культурні центри.

Для отримання детальної інформації зв’яжіться з представниками Центру елліністичних студій та грецької культури: ellinedra@ukr.net; 044-239-33-48; 063-622-45-60, Савенко Андрій Олександрович.