Акція за свободу і життя політв’язнів

31 травня о 13 годині біля головного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка студенти Інституту філології ініціювали флешмоб, аби підтримати українського режисера Олега Сенцова.

Студенти кількох факультетів знімали відео, звертаючись до українців та особливо до молоді не залишатися осторонь, адже йдеться про порушення прав людини, про свободу і збереження життя. Кожен із учасників мав змогу свідомо сказати кілька слів про те, чому він готовий вийти із стін власного будинку, університету на акцію підтримки. А також що для нього означає свобода, солідарність, самопожертва, відповідальність за того, хто чимось жертвує заради свого народу.

Кожен учасник флешмобу мав зняти коротке відео чи зробити світлину, закликаючи прийти на глобальну акцію за звільнення українських політв’язнів, які незаконно затримані режимом Кремля.

До акцї студентства приєднався також проректор КНУ ім.Тараса Шевченка Бугров Володимир Анатолійович. Він закликав стати на захист своїх громадян усім, чим тільки можливо, особливо словом, адже йдеться про жорстоку інформаційну війну.
Акція була виключно просвітницькою і мала на меті саме донести до реципієнта важливу інформацію про проведення глобальної світової акції 1 та 2 червня об 11 годині.

Відомо, що Олег Сенцов 14 травня оголосив голодування, аби звільнити 70 українців. Український режисер визнаний Міжнародною Амністією в'язнем сумління.

До глобальної акції, яка відбулася на Майдані Незалежності 2 червня долучилися свідомі студенти КНУ ім. Тараса Шевченка, учасники флешмобу, а також викладачі, які перейняли естафету від проректора. Зокрема викладачі Кафедри фольклористики – Наумовська Олеся Владиславівна та Івановська Олена Петрівна.

Вони зазначили, що сподівалися побачити більше небайдужих громадян України, але мають сподівання, що світ зверне увагу на те, що у третьому тисячолітті відбуваються страшні речі!

Андріана Біла, фото Валерії Павлюк

Категорії: