День музики в Інститут філології

Студентський парламент Інституту філології організував заходи, які додали в передсесійну метушню трохи яскравих барв. 30 травня у холі та Мистецькій залі ІФ святкували День музики.

На перерві між парами всі охочі могли перевірити себе на знання найрізноманітніших музичних стилів і напрямів, репертуару сучасних зірок та й загалом цікавих фактів про цей вид мистецтва. На музичному лото студенти мали правильно зіставити цитату пісні з її виконавцем. Також був інтерактив «Правда чи міф?», у якому учасники відгадували (якщо не знали), чи правдиві запропоновані твердження. Так студенти дізналися, скільки дроту потрібно для струн піаніно, який зріст Леді Гаги, із ким до власного проекту співпрацював Pianoboy та ще багато чого цікавого.

День музики продовжився в Мистецькій залі Інституту. Гості об’єдналися у дві команди – «нотки» та «скрипкові ключі». Ведуча Анна Бакума провела для команд змагання, що складалися із 5 раундів. Спершу представник від кожної команди мав угадувати по губах музичні поняття, поки у його навушниках лунала гучна мелодія. Наступним завданням було розшифрування назви пісень, складених зі смайликів. Третій раунд – знову музична вікторина! Команди мали відповісти на досить складні запитання. Зате тепер студенти знатимуть, що існує австрійський музичний гурт, який грає на овочах; що рекорд швидкості розпродажу квитків – на концерт Пола Макартні (7 секунд!); що є барабани з сиру тощо. Передостаннім випробуванням було намалювати пісню, аби команда відгадала її назву. І насамкінець цікавий конкурс «пісня навпаки»: необхідно було назвати мелодії, які гравці слухали «задом наперед». Урешті-решт перемогла дружба, а всі учасники отримали солодощі як заохочувальні призи. Захід завершився дружнім спілкуванням студентів під композиції улюблених музикантів.

Текст: Юлія Кузьменко
Фото: Валерій Попов, Юлія Кузьменко