Урочистості з нагоди святкування Дня молоді та спорту в Турецькій Республіці

21 травня в Актовій залі Інституту філології відбулися урочистості з нагоди святкування 19 травня в Турецькій Республіці Дня молоді та спорту, а також вшануванню пам’яті Ататюрка.

Програма розпочалася з гімнів України і Туреччини, вступної промови завідувача кафедри тюркології Ірини Покровської, у якій було розкрито значення та важливість цього свята. Ірина Леонідівна наголосила на посиленні співпраці між Україною і Турецькою Республікою, відзначила, що студенти кафедри тюркології докладають чимало зусиль для опанування турецької мови і культури, свідченням є участь у подібних культурних заходах.

Далі слово взяв асистент кафедри тюркології, організатор нинішнього заходу Кудрет Сафі Гюмюш. Він розповів учасникам і гостям про події Національної боротьби в Туреччині та постать національного героя – Мустафи Кемаля Ататюрка.

Концерт також прикрасили виступи студентів кафедри тюркології, які вправно декламували вірші турецькою мовою і навіть продемонстрували гостям прекрасну театральну виставу про події Визвольної боротьби, про прибуття Ататюрка до Самсуну. Вартим уваги є й той факт, що у постановці взяли участь турецькі студенти підготовчого відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що сприяло дружній атмосфері та сповнило святковими почуттями і особливим натхненням усіх присутніх.

Інформацію надала кафедра тюркології