Герої не вмирають

19 травня на території спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Голосіївської районної у м.Києві адміністрації відбулися командні змагання з прикладного багатоборства імені студента-японіста Інституту філології, «кіборга» Святослава Горбенка, який загинув у 2014 році,захищаючи Донецький аеропорт.

Перед початком змагань учасників привітав батько Святослава Горбенка – Сергій Олександрович, який побажав їм упевнено йти до своєї мети та досягати успіху у всіх починаннях. Сергій Горбенко також подякував присутніх за збереження пам'яті про сина.

Учасники організованих змагань мали пройти сім видів багатоборства. У ході напруженої боротьби перемогу здобули: І місце – команда Національної академії СБУ; ІІ місце – команда Військового інституту КНУ; ІІІ місце – команда Військового інституту КНУ.

У складі суддівської команди були: викладач кафедри фізичного виховання Університету Михайло Ковнадський, доцент Інституту філології Сергій Янчук, аспірант В’ячеслав Масний, магістрант фізичного факультету Максим Василенко, магістрант Інституту високих технологій Артем Тютюник, студентка історичного факультету Лада Клочко.

Герої не вмирають! Вони живуть у нашій пам’яті та серцях.