Запрошуємо на ІІІ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ-КОНКУРС «ТАРАС ШЕВЧЕНКО ЄДНАЄ НАРОДИ» (ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП)

Міжнародна ліга «Матері і сестри – молоді України» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка із 22 по 24 травня 2018 року проводять ІІІ заключний етап Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».

Третій рік поспіль, невпинно розширюючи свої горизонти у форматі «Україна-Світ», з незмінним центром у столиці України, під керівництвом Президента МЛ «Матері і сестри – молоді України» Народної артистки України Галини Яблонської діє
Міжнародний проект-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи». Фактично безперервно протягом року оргкомітет проекту-конкурсу працює на забезпечення трьох основних щорічних етапів:

➢ березень – І етап (флешмоби коло пам’ятників Кобзарю у країнах світу);
➢ квітень – ІІ (відбірковий конкурсний – у країнах-учасницях);
➢ травень – ІІІ (заключний конкурсний – в Україні).

ІІІ заключний етап проходитиме 22 - 24 травня у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка: участь у ньому візьмуть конкурсанти, які вибороли право представляти свою країну на місцях, та переможці Всеукраїнських конкурсів читців ім.Тараса Шевченка. У 2018 році на конкурс подано 415 заявок.

Запрошуємо!
Більше інформації у прикріплених файлах.