Запрошуємо на Дні німецької мови, науки і культури

Кафедра германської філології та перекладу запрошує на події, які присвячені німецькій мові та культурі. У програмі заходів - лекції, майстер-класи, конференція. Долучайтеся!

У програмі:

14-15 травня - лекції із фахових мов проф. Г.-Р.Флука, Рурський університет, Німеччина (німецькою мовою.)

16 травня, 14.30-15.50 – зустріч-бесіда з представниками Федерального відомства іноземних мов Німеччини, що здійснює підготовку перекладачів для Бундесверу, ауд. 122.

16 травня, 17.40-19.00 – літературознавчий семінар д-р Б.Фолькмана, Рурський університет, ауд. 101.

17 – 18 травня, 10.00.-17.00 – Перша Міжнародна наукова конференція у межах інституційного партнерства германістів «Германські мови в міжкультурному контексті (лінгвістика, переклад, лінгводидактика».

17 травня, 17.00 – святковий концерт, присвячений українсько-німецькому року мов за участі студентів кафедри германської філології та перекладу і учнів шкіл Києва, актова зала ІФ

Актуальну інформацію про заходи можна знайти на ФБ-сторінці кафедри: