ЖИВА ТРОЯНДА

Центр літературної творчості, Літературна студія імені Максима Рильського Інституту філології запрошують 21 травня о 13.00 в 63 аудиторію творчих студентів на конкурс «ЖИВА ТРОЯНДА».

Авторитетне журі з відомих літераторів визначить призові місця (1-ше, 2-ге, 3-тє), на яких чекає червона, жовта, блакитна троянди і конвертний сувенір. Передбачено також заохочувальний приз у вигляді грона винограду та сюрприз для всіх учасників. Щоб було, як у Максима Рильського: «Троянди і виноград».

Кожний учасник конкурсу зможе прочитати один твір (вірш, новела; з більших жанрів – фрагмент).

Відбудеться також презентація 10-го випуску студентського альманаху «СВІ-Й-ТАНОК». Його одержать усі ті, хто запропонує добірку своїх творів до наступного, 11-го випуску.

ЗМАГАЙМОСЯ – ЗДОБУДЕМО!