Дні німецької мови, науки та культури в ІФ (анонс)

З 10 до 18 травня 2018 року в Інституті філології пройдуть Дні німецької мови, науки та культури, зорганізовані кафедрою германської філології та перекладу і Центром німецької мови та культури. Приводів для цієї ініціативи декілька: Німецько-український рік мов, Фестиваль науки нашого університету, Угода про інституційне партнерство германістів між кафедрою германістичної лінгвістики та лінгводидактики Рурського університету у м. Бохумі (Німеччина) і кафедрою германської філології та перекладу Інституту філології.

У програмі:

10 травня, 14.00-16.00 – круглий стіл «Організація навчального процесу перекладачів у Віденському університеті та КНУ ім. Тараса Шевченка» за участі проф. Міри Кадрич-Шайбер і д-р Сильві Реннерт з Центру транслятології Віденського університету
(робочі мови: німецька, українська), ауд. 102

11 травня, 10.00-17.00 – семінар з дидактики усного перекладу (німецькою мовою) під керівництвом проф. Міри Кадрич-Шайбер і д-р Сильві Реннерт, Віденський універстет, ауд.102.

10 – 15 травня – блок лекцій із фахових мов проф. Г.-Р.Флука, Рурський університет, Німеччина (німецькою мовою. Тематика лекцій та аудиторії – див. розклад лекцій)

16 травня, 14.30-15.50 – зустріч-бесіда з представниками Федерального відомства іноземних мов Німеччини, що здійснює підготовку перекладачів для Бундесверу, ауд. 122.

16 травня, 17.40-19.00 – літературознавчий семінар д-р Б.Фолькмана, Рурський університет, ауд. 101.

17 – 18 травня, 10.00.-17.00 – Перша Міжнародна наукова конференція у межах інституційного партнерства германістів «Германські мови в міжкультурному контексті (лінгвістика, переклад, лінгводидактика» (див. програму конференції)

17 травня, 17.00 – святковий концерт, присвячений українсько-німецькому року мов за участі студентів кафедри германської філології та перекладу і учнів шкіл Києва, актова зала ІФ

Актуальну інформацію про заходи можна знайти на ФБ-сторінці кафедри:

Дякуємо за підтримку Німецькій службі академічних обмінів, Інформаційному бюро ДААД у Києві, Ґете-Інституту (Goethe-Institut Ukraine), Австрійському бюро кооперації у Львові (OeAD-Kooperationsbüro in Lviv).

Додані файли: