Свято краси і чарівності - Міс Інституту філології 2018

3 травня відбулося традиційне свято краси в Інституті філології. Недарма кажуть, що 7 – це щасливе число. Семеро учасниць цього вечора зробили щасливими й надихнули своїми талантами всіх гостей конкурсу «Міс ІФ-2018».

Учасниці представляли різні курси й спеціальності Інституту. Спершу вийшли в образах супергероїв – від Жінки-Кішки до Лари Крофт. Далі ж – драйвова українська музика, запальні рухи, справжня дівоча краса – конкурсантки танцювали у вишиванках. Звичайно, найбільше уваги глядачів привернув конкурс талантів, де дівчата змогли максимально розкритися, представляючи те, чому присвячують життя, дозвілля. Тут зала почула іспанську національну пісню «Quizás» від Юлії Андрієвської, побачила сучасний танець від Анастасії Дубінської. Аудиторія танцювала подумки під «Skyfall» у виконанні Олени Сороки, майже плакала, чуючи зворушливу поезію Дарини Чмут, запалювалася під румбу і джайв Дар’ї Слабко. Марина Пахолюк синтезувала пісню, гру на фортепіано та танець із парасольками разом із балетом. На завершення конкурсу Галина Бойко станцювала синхронно із відео, яке записала напередодні в місті.

Після спокусливого дефіле та виходу дівчат у вечірніх сукнях на них чекав інтелектуальний конкурс. Учасницям за жеребом ставили запитання, із яких вони мусили довести: можуть пишатися не лише вродою, а й освіченістю та розумом. Так глядачі дізналися, наприклад, що без перекладачів неможливі міжнародні відносини; що потрібно ламати стереотипи стосовно себе й перемагати страхи. Замислилися, чи було б менше війн, якби у світі був лише один народ, одна мова? І чому дитинство сильніше за доросле життя? Тому, що доросле нас сковує, а дітьми ми всі щирі та не боїмося просто так сказати приємній людині приємні слова.

Паузи конкурсу минали непомітно під танці Анастасії Добровольської та Марії Горбань, спів Анни Левшун. Саме свято прекрасно вів випускник Інституту Сергій Степанисько, який не раз згадував власне студентське життя, пожвавлював залу, часто спускався до неї і ставив провокаційні питання глядачам. Судді тим часом обирали переможницю, і це було складно. Як зазначив голова журі, заступник директора Інституту філології Сергій Скрильник, відчувалося, що свято з філологічним присмаком. Але обрати «най-най» з-поміж 2700 дівчат (саме стільки нині навчається в Інституті філології) непросто. Проректор Шевченкового університету Володимир Бугров із радістю сказав, що цьогорічний конкурс ламає стереотип стрічки «Міс Конгеніальність»: з року в рік на конкурсі все на своїх місцях, дівчата ж – уособлення краси й жіночності.

Зрештою, за підсумками журі, Міс Інституту-2018 стала Галина Бойко. Вона ж була обрана як Міс глядацьких симпатій. Корону новій королеві урочисто вручала Міс ІФ-2017 Єлизавета Слободенюк. Кожна з учасниць отримала свій неповторний титул, а глядачі – великий заряд позитиву!

Текст – Юлія Кузьменко, фото – Валерій Попов