Стажування у Верховній Раді

Хочеш брати участь у підготовці аналітичних досліджень та законопроектній роботі? Здійснювати переклади, організовувати засідання, слухання чи круглів столів? Бажаєш здобути досвід роботи в державних органах, отримати професійний розвиток та старт кар’єри? Тоді тобі на програму стажування в апараті Верховної Ради України, презентація якої відбулася 26 квітня в Інституті філології.

Під час зустрічі студенти довідалися про історію заснування програми та етапи її розвитку, почули про компоненти стажування. Випускниця Інституту філології Мар'яна Добоні, яка є менеджером з комунікації ГО «Ліга інтернів», а також випускницею програми стажування 2010–2011 рр. при Верховній Раді, розповіла, що за 6 місяців роботи-стажування на учасників чекатимуть ексклюзивні навчальні курси, тренінги, семінари, лекції, спрямовані на підвищення кваліфікації та освітнього рівня інтернів. До того ж програма допоможе розвинути лідерський потенціал на зустрічах для безпосереднього спілкування у форматі «питання-відповідь» із провідними діячами політичного, громадського, наукового та освітнього простору.

Головні вимоги до конкурсанта полягають у вільному володінні українською та однією з офіційних Ради Європи мовами, бути молодше 35 років та мати освітньо-кваліфікаційний ступінь «бакалавр».

Майбутнє починається вже сьогодні, тому долучайтесь до програми! Більше інформації про програму на сайті http://www.interns.org.ua/uk/

Оляна Цехмістер