ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА 2018: НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

27 квітня в Інституті філології було проведено Міждисциплінарну наукову конференцію студентів, аспірантів та молодих учених «ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА 2018» на тему "Національні мови та літератури в інформаційному просторі ХХІ століття". У конференції взяли участь молоді науковці не лише з Інституту філології, а й представники інших київських вишів.

Засідання розпочалося з виступу заступника директора з наукової роботи Інституту філології Ганни Черненко, яка привітала учасників конференції із початком роботи та наголосила на вагомості наукових робіт у галузі сучасної гуманітаристики.

На конференції було розглянуто питання: «Українська ідентичність в іспанських перекладах поезій Т. Шевченка», «Локалізація веб-сайтів сучасною німецькою та українською мовами», «Вплив світоглядної позиції Нестора Літописця на побудову образу Ярослава Мудрого в літописі "Повість врем'яних літ", "Гендерно маркована лексика в німецькій розмовній мові", «Лінгвостилістичні особливості жанру технотрилера та засоби його проникнення в масову культуру», "Принцип класифікації іменникових композитів в німецькій мові (на прикладі іменникових композитів з соматичним компонентом)", «Ідентичність як культурна визначеність та проблема її інтерпретації в ренесансних літературних студіях». Учасники зібрання обговорили актуальні проблеми сучасної філології.

Конференція проходила у форматі дискусії та обговорення. Запрошуємо молодих та амбітних науковців до участі у заходах Наукового товариства студентів і аспірантів Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка!