Радіоефір 11.26

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, любі філологи, мешканці Жовтого корпусу!

Сьогодні 26 листопада. Перші морози не змусили себе чекати: щоки стали червоніші, спідниці довші, а кроки швидші… Але не переймаймося, є вихід: дієтологи назвали низку продуктів, які не дозволять нам замерзнути! Вживайте кожного дня гречку, курагу, родзинки, кріп, часник, цинамон і забудьте про холод.

А зараз прослухайте анонс подій:

З 19 листопад розпочалася благодійна акція "Подаруй ялинці іграшку". До 15 грудня всі охочі можуть принести новорічну іграшку з власноруч написаним побажанням собі, друзям і рідному інституту, аби напередодні Нового року вона з’явилася на святковій ялинці в холі Жовтого корпусу. Бажаючі проявити свою креативність можуть заносити іграшки до 13 аудиторії (це Студпарламент ІФ) за умови – не більше однієї іграшки від групи.

Довго думали, якою ж цікавою інформацією закінчити наш ефір… Тим паче, що сьогодні – 26-го листопада – Всесвітній день інформації. Переміг природний інстинкт філолога: говоритимемо про книги!

Чи відомо вам, що найдавнішою книгою у світі визнаний папірус Прісса, створений ще за довго до нашої ери. Найдорожча книга – Лестерський кодекс авторства самого Леонардо да Вінчі. Що ж до найпопулярнішої книги, то пальма першості, безперечно, належить Біблії. Її загальний тираж – шість мільярдів примірників.

Шановні філологи! Книги бувають різні: дорогі та дешеві, великі та маленькі, старі та нові. Обирати вам! Головне не забувати слова ДенІ ДідрО: «Коли людина припиняє читати, вона перестає мислити».

З вами було радіо ІФ та його ведуча – Тетяна Шаправська.