Змагання з програмування - ХАКАТОНу в ІФ

25 квітня з ініціативи кафедри української мови та прикладної лінгвістики студенти освітньої програми "прикладна лінгвістика і англійська мова" (бакалаврат) та "прикладна лінгвістика (редакторсько-перекладацька та експертна діяльність)" (магістратура) взяли участь у змаганні з програмування – ХАКАТОНі.

Упродовж кількох годин чотири групи учасників змагань ("ПиЛиП" – 1 курс , "Оріон" – 2 курс, "Фіксики" – 3 курс, "FORTRAN" – магістранти) працювали над вирішенням завдання з комп’ютерного опрацювання текстів.

Викладацьке журі оцінювало не лише результат опрацювання тексту, а й логіку виконання завдання, командну роботу та презентацію. Найуспішнішою цього року виявилася команда третьокурсників "Фіксики". Переможці отримали посібники з розробки нейронних мереж. Магістранти ("FORTRAN") посіли друге місце та завоювали сувеніри-головоломки. Третє місце – за торішніми переможцями хакатону (командою "Оріон", 2 курс).

Та найголовніше досягнення учасників змагання – практика програмування для вирішення лінгвістичних завдань, що стане в нагоді як у подальшому навчанні, так і в майбутній професійній діяльності. Організатори ХАКАТОНу планують проводити захід щороку як своєрідний зріз поточних умінь та навичок студентів-прикладників і як стимул до розвитку для самих учасників.