Конкурс-фестиваль шкільного театру іспанською мовою в Україні

24 квітня відбувся VI конкурс-фестиваль шкільного театру іспанською мовою в Україні. У конкурсі взяли участь учні з різних шкіл України, в яких вивчається іспанська мова. Палітру юних талантів оцінювало журі, у складі якого були представники іспанської амбасади на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанії в Україні Сільвією Йозефіною Кортес Мартін, а також іспаністи кафедри теорії та практики перекладу з романських мов імені М.Зерова Інституту філології.

Також цього дня в Червоному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка відбулася зустріч ректора Леоніда Губерського з Пані Кортес Мартін. Зустріч відбулася вперше після нещодавнього (вересень 2017 р.) призначення Пані Кортес Мартін Послом в Україні і була, по-суті, для обох  приємним знайомством. Ректор подякував Пані Кортес Мартін за увагу до українських  дітей, які вивчають іспанську мову, коротко розповів про міжуніверситетські стосунки КНУ з вишами Іспанії. З сімома з них укладено і діють двосторонні Угоди. З Universities of Granada, of Valencia, of Cadis успішно працюють Угоди в рамках ЕРАЗМУС + Академічна мобільність. В Іспанії згідно з цією Угодою побували 32 студенти, аспіранти, викладачі та наукові співробітники КНУ, серед яких є й філологи.