Закриття олімпіади зі спеціальності "переклад"

Упродовж двох днів Інститут філології був місцем проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Переклад". Це були випробування для найкращих знавців англійської, французької та німецької мов серед студентів навчальних закладів України. Учасники конкурсу були налаштовані на активну співпрацю та показали високий рівень володіння іноземними мовами.

19 квітня в Актовій залі Жовтого корпусу відбулося закриття та нагородження переможців олімпіади. З вітальним словом до учасників-фіналістів конкурсу, членів журі та гостей звернувся директор Інституту філології Григорій Семенюк. Він наголосив, що Жовтий корпус було свідомо вибрано місцем проведення 2-го етапу олімпіади, адже в Інституті філології вивчається 30 мов й Університет вперше увійшов в номінацію "Сучасні мови" світового рейтингу "QS".

Далі слово взяв заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха. Від імені міністерства Максим Віталійович привітав учасників олімпіади. Виступаючи, заступник міністра розповів слухачам про український переклад ХІХ століття, його шлях і становлення. Просвітницьке слово Максима Стріхи з цікавістю слухали студенти.

І ось нарешті відбулося нагородження переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнської студенської олімпіади зі спеціальності "Переклад" (англійська, німецька та французька мови). Цьогоріч за звання кращих серед студентів провідних вишів України змагалося 83 учасника з 21-го міста. У результаті змагань перемогли:

Зі спеціальності "Переклад" (німецька мова):
1. Медведєва Ольга – Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка;
2. Бугайова Марія – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
3. Ванкевич Олександра – Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича.

Зі спеціальності "Переклад" (англійська мова):
1. Сухина Оксана - Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
2. Грендович Олеся - Львівський національний університет імені Івана Франка;
3. Садловська Ольга Сергіївна - Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Зі спеціальності "Переклад" (французька мова):

Перше місце посіла Савчак Аліна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), а от друге місце розділили Ткаченко Марія (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Чорнокнижна Катерина (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна).

Вітаємо переможців та зичимо натхнення й сил на нові звершення.
Фото -Валерій Попов