Славістичні читання в Інституті філології

20 квітня в Інституті філології відбулися XVIII Міжнародні славістичні читання, присвячені пам'яті акад. Л.А. Булаховського. Захід було організовано Київським університетом разом із Інститутом мовознавства імені О.О. Потебні НАН України, Інститутом української мови НАН України, Інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, Інститутом мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України.

Учасників та гостей конференції привітали заступник директора Інституту філології Ганна Черненко та завідувач кафедри слов’янської філології проф. Ольга Паламарчук.

На пленарному засіданні доповіді виголосили Ірина Короткевич «Соціальні аспекти мовної ситуації в Білорусі в 1920-ті роки» (Білоруський державний університет, Республіка Білорусь), Михайло Наєнко «Олесь Гончар у слов'янському світі», Ольга Паламарчук «Тетяна Черниш - полоніст і славіст», Вероніка Ярмак «Претеритальні форми дієслова в дискурсі белградського сюрреалізму», А.Березовенко «Картина світу у дискурсивній практиці російського політикуму» .

Надалі конференція тривала в режимі секційних засідань за трьома напрямами – мовознавство, літературознавство, фольклористика.