Радіоефір 11.23

РАДІО! РАДІО!

Доброго дня, любі філологи – фанати п’ятниць і скасованих семінарів!

Сьогодні 23 листопада, 328-ий день року, до завершення якого залишається лише 38 днів. Так, шановні, трохи більше місяця, аби вирішити усі справи 2012-го! Поспішайте, годинники та календарі не люблять чекати!
А зараз прослухайте анонс подій:

- Нагадуємо, що у вас є унікальна можливість відвідати виставку «Кімоно: три тисячоліття японської моди», яка триватиме в приміщенні Київського планетарію до кінця грудня. Запрошення з 20-відсотковою знижкою на 2-ох осіб можна отримати у Профкомі ІФ (100 ауд.)

І на завершення пропонуємо поринути в драматичне мистецтво й згадати, що 23 листопада 1670 року в Парижі відбулася прем'єра п'єси Жана Батіста Мольєра «Міщанин-шляхтич». Донині ця комедія-балет на 5 дій не сходить з афіш найвідоміших театрів світу, чим засвідчує свою невмирущість і геніальність. Її головний герой – Журден – прагнучи за будь-яку ціну досягти мети – стати шляхтичем, – перестає бути собою. Автор п’єси смiється над людьми, якi схиляються перед удаваними кумирами i гублять свою людську гідність.

Тому, любі філологи, сьогодні наша порада буде такою: не створюйте собі кумирів, у будь-якій ситуації зберігайте людську гідність, намагайтеся завжди бути собою й займайтеся тим, що вам справді до душі!

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.