Відбудеться конференція "Одинадцяті фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській»

18 травня 2018 року в Інституті філологїі відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Одинадцяті фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській». Тема конференції: «Національний фольклор – стратегічний ресурс державної безпеки».

Конференція проводиться з метою здійснення аналітики сучасного стану української гуманітаристики та апробації дослідницьких інноваційних технологій і практик, актуальних для вивчення та реконструкції фольклорного феномену. Форма проведення: очна або заочна. Мова конференції: українська, всі слов’янські, англійська.

До участі в конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері гуманітаристики.

Особи, зацікавлені взяти участь у роботі міжнародної конференції, мають надіслати електронною поштою до організаційного комітету до 18 квітня 2018 року (включно) такі документи: заповнену за зразком заявку; тези доповіді; скрін (у разі сплати через «Приват 24») чи відскановану електронну копію підтвердження сплати організаційного внеску. Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для заявки – Заявка, для тез – Тези, підтвердження сплати організаційного внеску – Внесок. Наприклад: Коваленко_Заявка, Коваленко_Тези, Коваленко_Внесок
Електрона адреса: folkconference@gmail.com.

Вимоги до тез доповіді: назва секції відповідно до переліку, який вказаний вище (шрифт Times New Roman №12, праворуч); назва доповіді посередині рядка (перше слово з великої літери, без крапки): шрифт Times New Roman №14, bold. Наприклад: Українські паремії у словꞌянському фольклорі. Нижче, через один інтервал, по центру – прізвище, ім’я по батькові автора, повна назва установи, де навчається або працює автор: шрифт Times New Roman №14. Наприклад: Коваленко Софія Вікторівна , к.філол.н., доцент кафедри культурології Ужгородського національного університету

Через один інтервал – текст тез, який повинен відповідати таким вимогам: формат А-4, поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman № 14, міжрядковий інтервал 1,5. Список використаних джерел (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [7, с. 16]. Обсяг тексту: до 5 сторінок зі списком використаних джерел.

Авторам доповідей редакційною колегією наукового збірника «Література. Фольклор. Проблеми поетики» (Затверджено Міністерством юстиції України Свідоцтво КВ №16158-4630Р від 11.12.2009; Наказом МОН України від 13.07.2015 № 747) буде запропоновано опублікувати наукові статті у черговому випуску збірника (на платній основі).