Іспаністи з усієї України пройшли ХІІІ курс з дидактики викладання іспанської мови як іноземної

12 квітня в стінах Інституту філології було проведено черговий ХІІІ курс з дидактики викладання іспанської мови як іноземної. Його було організовано Центром іспанської мови та культури Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка за сприяння Посольства Королівства Іспанії в Україні та Асоціації іспаністів України. А прочитали такий курс наші партнери з Кадіського університету (Іспанія), а саме: Марія дель Кармен Фернандез Молеро, Аркаітц Прієто, Хав’єр де Кос та Андрес Сантана Аррібас. На відкриття завітали Консул Іспанії в Україні пан Фернандо Паскуаль Хірон та радник з питань культури Посольства Республіки Аргентина пан Аріель Макс Санчес Ромеро. Прослухали такий курс викладачі та вчителі іспанської мови усієї країни, загалом більше 80 чоловік. Виявили зацікавленість до курсу і деякі з наших майбутніх фахівців, а нині студенти Інституту філології. На завершення всі слухачі отримали сертифікати учасників.