Відкриття Другого етапу всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Переклад"

18 квітня в Актовій залі Жовтого корпусу відбулася церемонія відкриття Другого етапу всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Переклад" (англійська, німецька, французька мови). Із вітальним словом від адміністрації Інституту філології до учасників та гостей олімпіади звернулася заступник директора закладу Ганна Черненко, котра наголосила, що на олімпіаду зібралися студенти майже з усіх регіонів України (представники 33-ох університетів з 21-го міста України).

Привітали студентів із відкриттям олімпіади також радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Анн Дюрюфле, а також заступник керівництва відділу з питань культури, освіти і меншин у Посольстві Федеративної республіки Німеччина Даніель Ліснер, котрі у своїх виступах зауважили, що французька та німецька мови в Європі мають важливе значення, на рівні з англійською. Представники посольств побажали студентам якісних перекладів та перемоги в олімпіаді, наголосивши, що професія перекладача - це важлива справа в суспільстві, завдяки якій налагоджується міжкультурний діалог.