Візит делегації зі Швеції

16 квітня до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітала делегація у складі 40 студентів із Вищої народної школи Літоріна, що знаходиться у шведському місті Карлскруна. Спочатку студенти відвідали Музей історії університету, а потім мали змогу послухати захоплюючу лекцію професора Костянтина Тищенка в Лінгвістичному музеї. Костянтин Миколайович розповів про давні зв'язки між нашими предками та скандинавами. Після цього делегація відвідала Інститут філології. Завідувач кафедри германської філології та перекладу Марія Іваницька познайомила гостей з нашим Інститутом, а потім відбулася жвава дискусія за участі студентів з Літоріни та студентів Інституту філології, які вивчають шведську мову.