Конкурс для студентів-тюркологів

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІНСТИТУТ ФІЛОЛОГІЇ
КАФЕДРА ТЮРКОЛОГІЇ
ОГОЛОШУЄ СЕРЕД СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТЮРКОЛОГІЇ
КОНКУРС
на кращий твір та/чи презентацію на тему «Співпраця України і Туреччини в політичній, економічній та культурній сферах»

Конкурс проводиться з метою підвищення мотивації у студентів-тюркологів, їхньої більшої зацікавленості обраним фахом, розширення знань щодо співпраці України та Туреччини у різних сферах суспільного життя.

Твори та/чи презентацію (українською чи турецькою мовами, краще – двомовну) надсилайте до 12 квітня 2018 року на електронну пошту:
kafedraturkologii@gmail.com з позначенням «Конкурс творів/презентацій» у темі листа. У окремому файлі слід зазначити інформацію про автора: прізвище, ім’я, по батькові, курс навчання, дату народження, електронну адресу, телефон.

Переможець та призери будуть нагороджені урочистими грамотами та заохочувальними подарунками.

У конкурсі можуть брати участь студенти 1-3 курсів кафедри тюркології, які на базовому рівні володіють турецькою мовою, не брали участь у поїздках, стажуваннях, організованих кафедрою тюркології та її партнерами, не отримували заохочувальних призів і подарунків, мають діючий закордонний паспорт, а також яким станом на момент проведення конкурсу (бажано) виповнилося 18 років, мають складний матеріальний стан, батьки/родичі яких перебувають в АТО тощо.

Категорії: