Про презентацію книги спогадів Юрія Шевельова

12 квітня 2018 року о 19.00 в Києво-Могилянській Бізнес-Школі відбудеться презентація книги спогадів видатного українського філолога Юрія Шевельова «Я – мене – мені… (і довкруги). Т. 1. В Україні». Не дивлячись на локальність та суб’єктивність, спогади стали дзеркалом соціально-політичних процесів в Україні в 1910-1940-х роках минулого століття.

У презентації візьмуть участь: Лариса Масенко, Елеонора Соловей, Надія Баштова, Леонід Фінберг, Оля Гнатюк, Ігор Гирич.

Юрій Шевельов.
Я — мене — мені... (і довкруги) : Спогади. 1. В Україні / Ю. Шевельов (Юрій Шерех) ; передм. С. Вакуленко ; прим. С. Вакуленко, К. Каруник, Ю. Полякова, В. Романовський ; упоряд. С. Вакуленко, О. Савчук ; художн. оформ. О. Чекаль. — Харків : Видавець Олександр Савчук, 2017. — 728 с., 248 іл.

Києво-Могилянська Бізнес-Школа (м. Контрактова площа, вул. Волоська, 8/5, 4-й поверх).

Участь у заході за реєстрацією.