День відчинених дверей

6 квітня відбувся квітневий День відчинених дверей Інституту філології. Абітурієнти мали змогу поспілкувалися з дирекцією, викладачами, студентами та випускниками Інституту.

Із вітальним словом на Дні відчинених дверей виступив директор Інституту філології Григорій Семенюк. Григорій Фокович розповів про якісно-кількісний склад Інституту, про входження у міжнародний предметний рейтинг QS, про те, що Інститут розвивається, щороку пропонуючи вступникам нові освітні програми із урахуванням міжнародних стандартів та вимог роботодавців.

Наступними виступили запрошені випускники, серед яких були: співзасновник та креативний директор рекламного агентсва "АСТІ Україна", засновник комунікаційної платформи "Живослово" Олександр Штепан, який закінчив україністику 11 років тому; іраніст, перекладач Ірина Ющенко, яка працює в Українсько-іранській торгово-промисловій палаті; перекладач, асистент Посла ЄС в Україні, співробітник протоколу Представництва ЄС Людмила Щербанюк. Випускники розказали абітурієнтам про переваги професії філолога та про те, де може працювати випускник Інституту філології.

Про специфіку викладання іноземних мов, мовне стажування за кордоном розповів присутнім заступник директора Сергій Скрильник.

Відповідальний секретар відбіркової комісії Інституту філології Сергій Різник, виступаючи перед вступниками, зупинився на цьогорічних нововведеннях вступної кампанії, на тому, як подати заяву і які мінімальні бали із ЗНО дозволяють брати участь у конкурсі.

ЗНО вже розпочнеться через місяць, тож абітурієнти ставили запитання про міжнародні зв'язки Інституту філології, про освітні програми, який кваліфікаційний запис у дипломі, аби остаточно визначитися з пріоритетами своїх заявок.