Українська мова в інтернеті

Щодня ми живемо у двох світах - реальному та уявному. Інтернет - уявний простір. Він, наче звалище сміття, куди ми щодня щось викидаємо, інколи сортуємо його, хтось може перероблювати на корисне, а якийсь непотріб так і валяється там, без обробки і сортування. Які різновиди "сміття" існують у соціальних мережах, як живеться українській мові в інтернеті - про це та багато іншого говорили 4 квітня на засіданні лінгвістичного клубу "ЗМовники".

Студент другого курсу магістратури спеціальності «Українські філологічні студії та іноземна мова» Микола Панченко пише дипломну роботу «Мовні особливості політичного блогу» (керівник - Оксана Мацько), цікавиться мовною експресією, технологіями впливу, маніпуляцій і прихованих смислів. Для Миколи тема «Українська мова в інтернеті. Як досягти успіху?» - це не лише теоретичний інтерес, але і повсякденна ефективна практика. Микола Панченко є громадським активістом, засновником і керівником успішного проекту «Освітня асамблея», тому знає, як все працює в уявному світі, який щодня засмоктує нас якомога глибше.

Микола на квітневому засіданні поділився своїми знанням про "сміттєзвалище", його закони та розповів змовникам, як зробити так, щоб дописи у соціальних мережах стали надійним джерелом інформації. І, звісно ж, Микола разом зі змовниками обговорили тему української мови та інтернету, ділячись при цьому цікавими лінками. Все пройшло цікаво, корисно і лінгвістично.

Категорії: