Щорічна конференція студентів ІФ

30 березня відбулася щорічна конференція студентів Інституту філології. За затвердженим порядком денним на ній: переобрали команду Дільничої виборчої комісії ІФ. Голова ДВК – Анна Алексєєнко. Заступник голови – Яна Левицька. Секретар – Анна-Ніколь Бакума.

Про свій другий термін на посаді Голови СПІФ звітувала Анастасія Кікоть. Вона представила свою команду та презентувала роботу, протягом року виконувану культурно-мистецьким, інформаційним, освітнім відділами та відділом зовнішніх зв’язків. Зокрема, культурно-мистецький відділ на чолі з Катериною Панасенко організовував концерти, заходи до Тижня Інституту філології, вечорниці (спільно з кафедрою фольклористики). Інформаційний відділ постійно тримав руку на пульсі, інформуючи студентів різних курсів в режимі 24/7, а також провів серію лекцій «7 найкращих виступів TED». Соціальний відділ не раз проводив благодійні ярмарки, кошти від яких передали Ніжинському та Кмитівському дитбудинкам. Їм допомагало Студмістечко, ФІТ, факультет кібернетики КНУ. Вступна кампанія та поселення, що загалом тривали 3 місяці, були найскладнішим періодом за рік, але СПІФ упорався. Цьогоріч також продовжили проект студкураторів: першокурсникам допомагали 89 студентів. Також СПІФ брав участь в організації виборів органів студентського самоврядування, співпрацював із Профбюро Інституту.

Із надихаючою промовою до студентів виступила колишня Голова СПУ, а нині заступник Голови СПУ Станіслава Гречки із зовнішніх зв’язків Тетяна Федорчук. Наш Інституту нині задає тон усім органам студентського самоврядування КНУ, ми себе чудово зарекомендували. Усе це завдяки справжній згуртованості студентів.

Головуюча конференції – Катерина Панасенко. Секретар – Марина Мицюк. Представник лічильної комісії – Яна Левицька.

Текст студентки Юлії Кузьменко, фото Валерія Попова