Святкування Дня філолога

29 березня в День філолога в Актовій залі Червоного корпусу відбулася романтична подорож станціями ІФ-івського метрополітену. Напочатку святкового концерту гостей з довгоочікуваним Днем філолога привітав директор Інституту філології Григорій Семенюк, котрий нагадав про досягнення закладу (з майже 3000 тисяч студентів - 30% відмінники), а також про місце його у світовому рейтингу, куди заклад потрапив у ТОП-300. А взагалі Киівський національний університет імені Тараса Шевченка, зі слів директора, покращив свої позиції на 22 щаблі, й вперше у рейтингу піднявся так високо.

Гостям святкування сподобався виступ переможниці Голосу КНУ-2016 Вікторії Литвинчук. Гра на фортепіано Віталії Томахів супроводжувалася відео про студентське життя. Заворожила глядачів своїм співом під гітару Тетяна Коваленко. Ірландський степ у виконанні Марини Мицюк продовжив зачаровувати глядачів свята. Про космічні почуття нагадала у своєму виступі Ольга Положій. А румба у виконанні Юлії Ходецької та Богдана Мельника продемонструвала майстерність танцю. На завершення свята глядачів своїми веснянками вразили колективи "ГуляйГород" та "Роксоланія". Організатори концерту подякували гостям свята за участь у подорожі весняним метрополітеном та зичили усім сонячного настрою.

Анатолій Ярема