Індонезійське кавування в Інституті філології

Індонезія- країна із давніми кавовими традиціями. Кавова індустрія Індонезії нині стрімко розвивається. Переконатися у цьому змогли сходознавці нашого Інституту 23 березня. Цього дня Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії пригощав їх кавою. Кавування за участі пана Посла відбулося в рамках Фестивалю індонезійської кавової культури, який проходив в Києві 23-26 березня. Викладачі та студенти Інституту філології смакували справжню індонезійську арабіку з островів Ява і Балі та спілкувалися з представниками індонезійської амбасади. Нагадуємо, що декілька років тому в Інституті філології було відкрито освітню програму з вивчення індонезійської мови, а також Кабінет з індонезійської мови і літератури при кафедрі мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії.