Відбулися дебати кандидатів на посаду голови студентського парламенту ІФ

Незабаром відбудуться вибори голови студентського парламенту Інституту філології. Тиждень тому на фейсбук сторінці студентського самоврядування Інституту було презентовано передвиборчі програми всіх претендентів на пост голови, а їх виявилося четверо - першокурсниця російської філології Альона Галуцьких, студентка 4-го курсу класичної філології Ксенія Кривомлинова, першокурсниця хорватської філології Олександра Трофімішина, магістрант-китаїст Сергій Фокін. 27 березня відбулися дебати кандидатів на посаду голови студентського парламенту ІФ. Під час зустрічі відбулося обговорення програм розвитку студентського життя Інституту, присутні ставили запитання претендентам і оцінювали їх готовність бути очільником студентського самоврядування ІФ.