Березневе засідання Вченої ради

27 березня відбулося березневе засідання Вченої ради Інституту філології. На порядок денний було винесено п'ять питань: звіт про відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, ефективність аспірантури і докторантури в ІФ, затвердження програм вступних іспитів до аспірантури, інноваційна перспектива студентських наукових досліджень, кадрова політика в ІФ.

Перед початком розгляду питань директор Інституту філології привітав березневих ювілярів і вручив їм грамоти. Наступною виступила завідувач кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Людмила Грицик. Людмила Василівна розповіла про урочистості, які були заплановані у рамках святкування Шевченківських днів, відзначивши активну роботу секційних засідань конференції, цікаві презентації книг про Шевченка, зустрічі з лауреатами Шевченківської премії на інших факультетах. Про наукову роботу студентів, аспірантів, докторантів та питання, пов'язані із організацією їхньої діяльності, доповіла заступник директора Ганна Черненко. Ганна Анатоліївна окреслила коло наукових інтересів молодих вчених, а також запропонувала нові інтерпретації деяких наукових тем. Про кадрову політику Інституту філології доповів заступник директора Сергій Скрильник. Виступаючи, Сергій Вікторович продемонстрував динаміку кадрових змін, відсоткове відношення якісного та кількісного складу викладачів Інституту філології.